Každý pojekt je jiný. Rozsah služeb vychází ze vzájemného dialogu o Vašich představách a požadavcích. Níže naleznete orientační popis vybraných služeb.


ARCHITEKTONICKÁ STUDIE

Ve vzájemném dialogu Vám pomohu si ujasnit, co od stavby očekáváte. Poradím Vám s výběrem vhodného pozemku. Vtisknu Vašim představám formu vyřešenou po výtvarné i technické stránce. Samozřejmostí je práce ve více koncepčních variantách, abychom zodpovědně dospěli k návrhu, který zhmotní Vaše představy, či je dokonce předčí.

Výsledkem je hmotový, výtvarný a dispoziční návrh zohledňující Vaše představy. Návrh ekonomický a energeticky efektivní, který Vám poskytuje komfortní a zdravé prostředí a šetří Vaše peníze.

Pro názornost pracujeme nejen se skicami a počítačovými vizualizacemi, ale i s fyzickými modely. Jako bonus si můžete model nechat a vystavit.

NÁVRH INTERIÉRU

Především uvnitř stavby člověk tráví svůj čas. Ať už se jedná o obývací pokoj, koupelnu nebo kadeřnický salón, návrh interiéru Vám přinese příjemný, komfortní vnitřní prostor vyřešený po ergonomické stránce.

NÁVRH INTERIÉRU

STAVEBNÍ POVOLENÍ

Pro architektonický návrh vzešlý ze studie zpracujeme projektovou dokumentaci stavby a vyřídíme za Vás s úřady vše potřebné ke získání stavebního povolení.

Stavební povolení - StarkArch